Medarbetare

Våra medarbetare

Administration

Fredrik Berg

Produktion/arbetsledning

036-14 16 29

0705-36 55 53

fredrik@stahlgrensvvs.se

Toivo Ståhlgren

Företagsledning

036-14 16 29
0705-36 55 50

toivo@stahlgrensvvs.se

Viktor Ståhlgren

Administration

036- 14 16 29

viktor@stahlgrensvvs.se

Montörer

Robin Appelberg

Montör

0705-36 55 59

robin@stahlgrensvvs.se

Tomas Ståhlgren

Montör

0733-86 53 89

tomas@stahlgrensvvs.se

Jonny Fred

Montör

0705-36 55 44

jonny@stahlgrensvvs.se

Tobias Widén

Montör

0739-85 55 60

tobias@stahlgrensvvs.se

Simon Pettersson

Montör

simon@stahlgrensvvs.se

Sebastian Kulig

Montör

sebastian@stahlgrensvvs.se

Rickard Kvarnstrand

Montör

070-4743708

rickard@stahlgrensvvs.se

Kontakta Oss

036-14 16 29
info@stahlgrensvvs.se

Postadress
Box 263
561 23, Huskvarna

Besök Oss

Besöksadress
Ståhlgrens VVS Service AB
Grännavägen 24C
561 34 , Huskvarna

Tyck till

Vi på Ståhlgrens VVS strävar alltid efter att erbjuda bästa möjliga service därför tar vi tacksamt emot tips för hur vi kan bli ännu bättre!

Tipsa oss

Säker Vatten i Jönköping - Auktoriserat VVS-Företag

Copyright © 2020 Ståhlgrens VVS i Jönköping och Huskvarna