Medarbetare

Våra medarbetare

Administration

Personalbild Fredrik

Fredrik Berg

Produktion/arbetsledning

036-14 16 29

0705-36 55 53

fredrik@stahlgrensvvs.se

Personalbild Toivo

Toivo Ståhlgren

Företagsledning

036-14 16 29
0705-36 55 50

toivo@stahlgrensvvs.se

Personalbil Victor

Viktor Ståhlgren

Administration

036- 14 16 29

viktor@stahlgrensvvs.se

Montörer

Personalbild Robin

Robin Appelberg

Montör

0705-36 55 59

robin@stahlgrensvvs.se

Ny bild kommer bild

Dennis Kvarnstrand

Montör

dennis@stahlgrensvvs.se

Personalbild Jonny

Jonny Fred

Montör

0705-36 55 44

jonny@stahlgrensvvs.se

Personalbild

Tobias Widén

Montör

0739-85 55 60

tobias@stahlgrensvvs.se

Personalbild Simon

Simon Pettersson

Montör

0705-12 54 27

simon@stahlgrensvvs.se

Ny bild kommer bild

Dan Ekström

Montör, Visingsö

0708 -87 89 81

dan@stahlgrensvvs.se

Personalbild Rickard

Rickard Kvarnstrand

Montör

0704-74 37 08

rickard@stahlgrensvvs.se

Intresseförfrågan

Undvik en ekonomisk kalldusch!

Kanske vill du installera en ny toalettstol eller varför inte en ny blandare i köket? Kanske ska badrummet renoveras eller funderar du på en ny värmeanläggning? Eller ska drömhuset äntligen byggas? Oavsett projekt – hör av dig till oss. Vi berättar gärna om vad vi kan hjälpa dig med i ditt projekt. Oavsett omfattning av projekt – finns vi där.

Använd formulerat här för att lämna en intresseförfrågan – så kontaktar vi dig. Eller ring direkt!

Säker Vatten i Jönköping - Auktoriserat VVS-Företag

    Jag är intresserad av
    BadrumsrenoveringVärmesystemNybyggnad/ombyggnadService

    Kontakta Oss

    036-14 16 29
    info@stahlgrensvvs.se

    Postadress
    Box 263
    561 23, Huskvarna

    Besök Oss

    Besöksadress
    Ståhlgrens VVS Service AB
    Grännavägen 24C
    561 34 , Huskvarna

    Tyck till

    Vi på Ståhlgrens VVS strävar alltid efter att erbjuda bästa möjliga service därför tar vi tacksamt emot tips för hur vi kan bli ännu bättre!

    Tipsa oss

    Säker Vatten i Jönköping - Auktoriserat VVS-Företag

    Copyright © 2020 Ståhlgrens VVS i Huskvarna & Jönköping